بورسیه تحصیلی در روسیه

بورسیه تحصیلی در روسیه

دولت کشور روسیه برای دانشجویان بین المللی این کشور بورسیه هایی را در هر سال تخصیص داده است . بورسیه تحصیلی می تواند شامل شهریه دانشگاه ، هزینه خوابگاه ، هزینه زندگی و کمک هزینه بهداشتی برای دانشجو باشد . بورسیه تحصیلی در روسیه در هر ماه 1300 روبل می باشد .

 

در کشور روسیه دریافت بورسیه در مقطع کارشناسی دشوار است اما در مقطع دکتری و مقطع کارشناسی ارشد دریافت بورسیه تحصیلی آسان تر است . همچنین افرادی که دارای رزومه های تحصیلی بالا باشند می توانند بورسیه تحصیل رایگان در کشور روسیه را دریافت نمایند .

 

بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین الملل در کشور روسیه

انواع بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین الملل در کشور روسیه به شرح زیر می باشد .

  • دانشکده های روسیه ای و آسیایی

این دانشکده برای دانشجویان برتر کمک هزینه های تحصیلی ارائه می کند .

  • بورسیه شوراهای آمریکا

مبلغ این بورسیه بین 5000 تا 25000 دلار می باشد . این بورسیه به کسانی تعلق می گیرد که به تحقیقات پژوهشی و یا آموزش زبان روسی و تحقیق در کشور روسیه مشغول باشند .

  • بورسیه BP  در روسیه برای پژوهش

مبلغ این بورسیه بین 15000 تا 35000 روبل در هر ماه می باشد . این بورسیه به دانشجویانی تعلق می گیرد که در زمینه انرژی و اقتصاد کشور روسیه پژوهش نمایند .

  • بورسیه بنجامین گیلمن

این بورسیه به دانشجویانی که شهروند روسیه هستند و در مقطع کارشناسی تحصیل می کنند و یا دانشجویانی که زبان روسی تحصیل می کنند ارائه می شود . مبلغ این کمک هزینه 5 هزار دلار آمریکا می باشد .

 

در کشور روسیه تحصیل هم به زبان روسی و هم به زبان انگلیسی ارائه می شود . با توجه به نوع دانشگاه امکان دریافت بورسیه تحصیلی بدون داشتن مدرک زبان روسی امکان پذیر می باشد .

بورسیه تحصیلی دانشگاه خاص برای دانشجویان بین الملل در کشور روسیه

  • دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ

بورسیه های این این دانشگاه برای مقطع کارشناسی ارشد ارائه می شوند . این بورسیه می تواند در مدت یک ترم شهریه ی دانشگاه دانشجو یا هزینه خوابگاه دانشجو را پوشش دهد .

  • دانشگاه ایالتی تومسک

در این دانشگاه برای دانشجویان کمک های مالی مختلفی ارائه می شود .

  • دانشگاه اورال فدرال

در این دانشگاه به دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد کمک هزینه هایی ارائه می شود . در این دانشگاه به مدت یک سال کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی ارائه می شود .

  • دانشگاه بین المللی المپیک

این دانشگاه به دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در هر ماه کمک هزینه های تحصیلی ، محل اقامت و خرجی ماهانه ارائه می کند .

 

بورسیه دولتی در کشور روسیه

دریافت این بورسیه برای هر فرد فقط یکبار در هر مقطع امکان پذیر است . برای دریافت این بورسیه داوطلب باید در آزمون ایالتی شرکت نماید .

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0
  • اولین نظر را شما بدهید

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151