شهر سن پترزبورگ

شهر سن پترزبورگ

شهر سن پترزبورگ

شهر سن پترزبورگ دومین شهر بزرگ روسیه میباشد که در شمال غرب روسیه واقع شده است و در گذشته به مدت دو قرن پایتخت این کشور بوده است. 

این شهر یکی از غنی ترین شهرهای دنیا از لحاظ جاذبه های طبیعی و تاریخی است و گردشگران زیادی را هر ساله به خود جذب میکند.

آثار دیدنی سن پترزبورگ

کلیسای جامع اسحاق : بزرگترین کلیسای ارتودوکس روسیه میباشد که با داشتن گنبدهای طلاکاری شده و ستونهای گرانیت قرمز رنگ همه توجه ها را به خود جلب میکند. معماری داخلی این کلیسا برگرفته از سبک سمبولیسم است.

موزه ارمیتاژ : این موزه به سبک باروک ساخته شده است و ابتدا مقر اصلی تزار روسیه بود. این موزه بزرگترین موزه هنری روسیه است و چشمگیرترین ساختمان سن پترزبورگ را داراست.

شبهای سفید سن پترزبورگ : این اتفاق در اوایل تابستان می افتد که در شب آسمان به رنگ سفید در می آید و علت آن طولانی بودن روزها در مناطق نزدیک قطب شمال میباشد.

برای کسب اطلاع از شرایط ادامه تحصیل در روسیه با مشاورین ما تماس بگیرید. 22226777-021

 

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0
  • اولین نظر را شما بدهید

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151