شهر مسکو

شهر مسکو

شهر مسکو

شهر مسکو پایتخت روسیه ، پرجمعیت ترین شهر روسیه و ششمین شهر پرجمعیت دنیاست.همچنین این شهر مراکز سیاسی ، اقتصادی ، تاریخی و آموزشی روسیه میباشد. آب و هوای مسکو مرطوب است و زمستان هایی بسیار سرد و طولانی دارد. این شهر یکی از قویترین سیستم های حمل و نقل را دارد که شامل 4 فرودگاه بین المللی ، 9 ایستگاه راه آهن و متروی مسکو میباشد.

این شهر جاذبه های توریستی زیادی دارد که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب میکند ، در زیر به چند نمونه از آنها میپردازیم:

کاخهای کرملین : این کاخ در مرکز مسکو واقع شده است و شامل 5 کاخ و 4 کلیسای جامع میباشد که بزرگترین کاخ آن 700 اتاق دارد.

میدان سرخ : میدان اصلی پایتخت روسیه میباشد و تمامی خیابانهای اصلی مسکو به این میدان میرسند. در میدان سرخ کاخ کرملین و کلیسای جامع سنت باسیل واقع شده است و هر ساله کنسرتهای زیادی در آن برگزار میشود.

کلیسای جامع سنت باسیل : این کلیسا به عنوان سمبل مسکو شناخته شده است و در قرن 16 بخاطر پیروزی روسیه مقابل لهستان ساخته شد. این کلیسا با گنبدهای رنگی یکی از زیباترین مکانهای دیدنی مسکو به حساب می آید.

متروی مسکو : متروی این شهر یکی از زیباترین متروهای جهان است و بیشتر به یک گالری هنری شبیه میباشد و در معماری آن سنگهای مرمر، مجسمه های برنز و نقشهای برجسته استفاده شده است.

 

برای کسب اطلاع از شرایط ادامه تحصیل در این شهر دیدنی با ما تماس بگیرید. 22226777-021

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0
  • اولین نظر را شما بدهید

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151