شهر کازان

شهر کازان

شهر کازان

شهر کازان در محل تلاقی رودهای ولگا و کاراتکا ، در بخش شرقی روسیه واقع شده است و یکی از مهمترین شهرهای روسیه و هشتمین شهر پر جمعیت این کشور محسوب میشود. این شهر در سال 2005 در مراسم سالگرد هزار سالگی خود به عنوان شهری چند قومیتی و محل زندگی مسالمت آمیز مسلمانان و مسیحیان شناخته شد.

شرایط آب و هوایی

آب و هوای شهر کازان مرطوب میباشد ، زمستانهایی بسیار سرد و تابستانهای گرم و خشک دارد. گرمترین ماه سال جولای و سردترین ماه ژانویه میباشد.

شرایط تحصیلی

شهر کازان سومین شهر بزرگ علمی بعد از مسکو و سن پترزبورگ است که از سال 1801 در آن دانشگاه تاسیس شد. دانشگاه کازان ، دانشگاه اسلامی روسیه ، دانشگاه فرهنگ و هنر کازان و دانشگاه فنی کازان در این شهر واقع شده است.

برای کسب اطلاع از شرایط ادامه تحصیل در روسیه با ما تماس بگیرید. 22226777-021

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0
  • اولین نظر را شما بدهید

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151