مرکز چشم پزشکی فیودوروف

مرکز چشم پزشکی فیودوروف

Eye Microsurgery State Institution - Fyodorov 

 

مرکز چشم پزشکی فیودوروف که در سال 1988 توسط Svyatoslav N. Fyodorov تاسیس شده یکی از مراکز پیشرو در زمینه چشم پزشکی روسیه و اروپا میباشد. این مرکز با 11 شعبه وابسته به آن در سر تا سر روسیه فعالیت میکنند. آقای Svyatoslav N. Fyodorov یک جراح چشم برجسته شناخته شده در سراسر جهان است که عمده زندگی وی در تحقیقات بر روی ایجاد چشم میکروسکوپی و تحقیقات پیچیده و شجاعانه بر روی جراحی چشم صرف شده است. اولین عمل لیزیک در سال 1970 توسط ایشان صورت گرفته است. این مرکز شامل گروه : جراحی, مرکز جراحی قرنیه, مرکز دیابت, مرکز جراحی پلاستیک و بازسازی, مرکز  اصلاح و مرکز تماس با پروتز چشم, مرکز لیزیک و اصلاح دید و ... میباشد.

 

مجتمع چشم میکروسکوپی در منطقه زیبای شمال شهر مسکو واقع شده است و مشتمل از ساختمان های متعددی همچون ساختمان شناسایی بیماری برای دانشجویان خارجی با قابلیت برگزاری امتحان برای 1200 نفر در روز, 10 بخش اصلی بالینی برای درمان بیماری های چشمی و مرکز پزشکی شماره 2 با بخش تخصصی برای درمان و بستری بیماران خارجی میباشد.

 

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با گروه آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید شماره تماس : 22226777 - 021

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

اشتراک
0
  • اولین نظر را شما بدهید

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151